CHRISTMAS MARKET WROCŁAW

Poznaj nas

Christmas Market Wrocław

W mikołajkowy weekend 5-6 grudnia we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się świąteczna edycja Fashion Market Square.

Poznaj najnowsze trendy w modzie damskiej i męskiej, spotkaj ulubionych projektantów z całej Polski i sprawdź kolekcje młodych twórców w niesamowitej, świątecznej atmosferze.

Setki pomysłów na prezenty!

Zrób zakupy gwiazdkowe przechadzając się po alejkach stworzonych ze stoisk ulubionych wystawców. Weź udział w atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących i zdobądź ogromną dawkę wiedzy.

Lokalizacja

Hala Stulecia Wrocław

Wrocław to miasto przyjazne studentom i artystom, tętniące życiem, różnorodne kulturowo i uwielbiane przez turystów. Liczne wydarzenia kulturalne i modowe, koncerty, imprezy, warsztaty oraz pokazy sprawiają, że każdy dzień rodzi nowe perspektywy.

Świąteczna edycja Fashion Market Square odbędzie się w Hali Stulecia, wyjątkowym miejscu, uznanym za jedno z największych dzieł architektury XX wieku, gdzie historia łączy się ze współczesnością. Bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych wizytówek Wrocławia na arenie międzynarodowej. W 2006 r. Hala Stulecia została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Obecnie w Kompleksie Hali Stulecia są organizowane największe wystawy, konferencje, kongresy, targi oraz wydarzenia kulturalne i sportowe z Polski i zagranicy. To magiczne miejsce mieszczące się w kulturowej stolicy Polski wyróżnia się wielofunkcyjną przestrzenią, nieszablonową konstrukcją, niezwykle inspirującym klimatem oraz doskonałą lokalizacją.

Dołącz do nas!