CHRISTMAS MARKET WROCŁAW

O targach

Christmas Market Wrocław

Świąteczna edycja Fashion Market Square odbędzie się w mikołajkowy weekend 5-6 grudnia we wrocławskiej Hali Stulecia.

To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie damskiej i męskiej, spotkania ulubionych projektantów z całej Polski i poznania oferty młodych twórców w niesamowitej, świątecznej atmosferze!

Wśród wystawców nie zabraknie znanych i lubianych marek modowych z całej Polski, producentów i sprzedawców biżuterii, akcesoriów i kosmetyków. Oprócz najnowszych kolekcji modowych, zaprezentujemy również pomysły na prezenty i dekoracje świąteczne.

Zapraszamy do udziału w świątecznej edycji targów. U nas pojęcie świąteczne zakupy nabiera zupełnie nowego znaczenia. Odwiedzający będą mieli możliwość spędzenia cudownych chwil w rodzinnej, magicznej atmosferze, przechadzając się między alejkami stworzonymi ze stoisk wystawców, a to wszystko w klimacie jarmarku bożonarodzeniowego. Zapach cynamonu, pierników i choinki umili czas najbardziej wymagającym klientom.

Świąteczna edycja Fashion Market Square to także atrakcyjne wydarzenia towarzyszące, ogromna dawka wiedzy, setki pomysłów na prezenty i akcje charytatywne. Więcej informacji już wkrótce!

our FASHION

Wierzymy, że „polskie znaczy dobre”, dlatego podczas Fashion Market Square wybieramy krajowe marki – our Fashion. W czasie wydarzenia zaprezentują się młodzi polscy projektanci mody damskiej i męskiej. To jedna z niewielu okazji, by zobaczyć, jak nad Wisłą i Odrą rozwija się branża.


Stawianie na to, co rodzime, to jeden z najważniejszych trendów na polskiej scenie modowej. Według raportu KPMG, blisko połowa konsumentów jest w stanie zapłacić do 10 procent więcej za produkt, jeśli został on wyprodukowany w Polsce. Zachęcamy więc do zapoznania się z oryginalnością krojów, dopracowanymi detalami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które proponują polscy projektanci. W nadchodzące święta wspierajmy razem krajowy biznes!


eco MARKET

Według badań przemysł modowy odpowiada za 92 miliony ton odpadów składowanych na wysypiskach w każdym roku. Do wyprodukowania jednej koszulki potrzeba około 2700 litrów wody, czyli tyle, ile przeciętny człowiek wypija w 1350 dni. Jeśli do tego doliczyć szkodliwe dla środowiska chemikalia potrzebne do produkcji przeważającej większości odzieży, okazuje się, że przemysł ten jest drugim najbardziej szkodliwym dla środowiska zaraz po paliwowym.


Moda musiała znaleźć na to odpowiedź, a my nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. Podczas Fashion Market Square w eco Markecie przedstawimy twórców wegańskiej odzieży oraz obuwia. Powiemy także, jak wykonać ubrania oraz akcesoria z recyclingu tak, by dać produktom nowe życie. Dowiedzcie się, jak nawet w święta kupować odpowiedzialnie i świadomie!


art SQUARE

Świąteczna odsłona art SQUARE to setki pomysłów na oryginalne, artystyczne prezenty, które nabywać będzie można spacerując klimatycznymi alejkami stworzonymi ze stoisk wystawców. Będzie to czas inspirujących spotkań, okolicznościowych metamorfoz i porad stylistów. W duchu świąt będą również akcje charytatywne, które odbędą się podczas wydarzenia. Tym sposobem zanim usiądzie się przy wigilijnym stole, będzie można zrobić coś dla innych.


Dołącz

do naszych wystawców już teraz!