Poznaj nas

FMS Wrocław

11-12 września we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędą się targi Fashion Market Square. Podczas wydarzenia będziesz mógł wybrać spośród tysięcy produktów i zakupić kolekcje projektantów z kategorii:

  • mody damskiej,
  • mody męskiej,
  • biżuterii;
  • akcesoriów.

Kochamy modę i chcemy się nią dzielić z innymi. Zobacz najciekawszych polskich projektantów i poznaj niepowtarzalność ich sztuki. Przekonaj się, jak bogaty jest tradycyjny, rękodzielniczy świat mody. Zapewniamy – nie raz zaskoczy Cię swoją oryginalnością! To, co lokalne, jest niepowtarzalne. Z nami ubierzesz się jak nikt inny!

Poza tym pokażemy Ci świat mody ekologicznej. Branża fashion jest coraz bardziej wrażliwa na dobro planety. Badania wykazują, że jest drugim najbardziej zanieczyszczającym ją przemysłem. Tym bardziej kupuj lokalnie i poznaj tych twórców, którzy przestrzegają zasad cruelty free i eco friendly na co dzień!

 

Dołącz do wydarzenia na FB: WYDARZENIE >>

ZAREJESTRUJ SIĘ (wstęp bezpłatny): REJESTRACJA >>

Lokalizacja

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Wrocławskie Centrum Kongresowe wchodzi w skład ogromnego kompleksu Hali Stulecia Wrocław i mieści się przy ul. Wystawowej 1.

Sala wielofunkcyjna we Wrocławskim Centrum Kongresowym jest przeszkloną, wyjątkową przestrzenią. Usytuowana jest na przeciwległym końcu obiektu do audytorium i ma podobną kubaturę. Z okien roztacza się widok na zabytkową pergolę, Wrocławską Fontannę Multimedialną oraz najstarszy we Wrocławiu Park Szczytnicki.

ZAREJESTRUJ SIĘ (wstęp bezpłatny): REJESTRACJA >>

our FASHION

Poznaj ofertę blisko 100 wystawców z całej Polski – w jednym miejscu, tysiące produktów, których nie dostaniesz nigdzie indziej! Poznaj nową jakość targów mody we Wrocławiu!


Wierzymy, że „polskie znaczy dobre”, dlatego podczas Fashion Market Square wybieramy krajowe marki – our Fashion. W czasie wydarzenia zaprezentują się młodzi polscy projektanci mody damskiej i męskiej. To jedna z niewielu okazji, by zobaczyć, jak nad Wisłą i Odrą rozwija się branża.


ZAREJESTRUJ SIĘ (wstęp bezpłatny): REJESTRACJA >>


eco MARKET

Według badań przemysł modowy odpowiada za 92 miliony ton odpadów składowanych na wysypiskach w każdym roku. Do wyprodukowania jednej koszulki potrzeba około 2700 litrów wody, czyli tyle, ile przeciętny człowiek wypija w 1350 dni. Jeśli do tego doliczyć szkodliwe dla środowiska chemikalia potrzebne do produkcji przeważającej większości odzieży, okazuje się, że przemysł ten jest drugim najbardziej szkodliwym dla środowiska zaraz po paliwowym.


Moda musiała znaleźć na to odpowiedź, a my nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. Podczas Fashion Market Square w eco Markecie przedstawimy twórców wegańskiej odzieży oraz obuwia. Nie zabraknie również naturalnych kosmetyków oraz wegańskich produktów.


ZAREJESTRUJ SIĘ (wstęp bezpłatny): REJESTRACJA >>


art SQUARE

Fashion Market Square to także okazja do bycia bliżej sztuki. Podczas wydarzenia odbędą się wystawa fotograficzna Wiktorii Mikoda „Zodiak Alt Story” oraz aukcja charytatywna. W tej drugiej będzie mógł wziąć udział każdy uczestnik eventu. Prace tworzone przez lokalnych twórców licytowane będą na rzecz młodych, polskich artystów.


Zaplanowano również spotkania z blogerami i influencerami (między innymi z Anną Nowak-Krzywańską, Pauliną Błędowską, Natalią Krzyszkowską, Wiktorią Hoffman, Agnieszką Skoczyńską czy Gabriellą Ratajczak), które dodatkowo umilą koncerty na żywo, after party (po evencie zapraszamy do Cherry Club) oraz zlot food trucków.


Luźna atmosfera i wyjątkowy klimat z pewnością przysłużą się nawiązywaniu nowych relacji i rozmowom nie tylko na tematy związane ze sztuką. Takiego art Square nie znajdziecie nigdzie indziej!


ZAREJESTRUJ SIĘ (wstęp bezpłatny): REJESTRACJA >>


Wystawa:


Wiktoria Mikoda – „Zodiak Alt Story” 


After Party:


Cherry Club 


Dołącz do nas!

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ