Grudniowa edcyja wydarzenia Fashion Market Square przełożona na 11-12.09.2021. Czytaj więcej
INDOOR MARKET WARSZAWA

O targach

Indoor Market Warszawa

Już 26-27 września zapraszamy do Domu Towarowego Braci Jabłkowskich w Warszawie, na targi Fashion Market Square – zupełnie nowe i świeże wydarzenie zaprojektowane z myślą o pasjonatach mody, wielbicielach unikalnego stylu, poszukiwaczach modowych inspiracji, łowcach okazji cenowych i osobach zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami.

Fashion Market Square to najnowsze kolekcje, trendy w modzie, akcesoriach i biżuterii, a także innowacyjne rozwiązania, niepowtarzalne wzory i dopracowane deale zaprezentowane przez starannie dobranych wystawców.

Kierujemy się trzema nieodłącznymi aspektami świadomego konsumenta: our FASHION, eco MARKET, art SQUARE.

Podczas Fashion Market Square swoje produkty pokażą polskie, znane i uwielbiane marki, a także młodzi, wchodzący na rynek projektanci mody damskiej i męskiej z całej Polski. Gwarantujemy wysoką jakość materiałów, oryginalność krojów i wybuchową mieszankę kolorów. Wśród wystawców zaprezentują się także marki oferujące wegańską odzież oraz obuwie.

***

Tego jeszcze nie było! Odwiedź targi Fashion Market Square w Warszawie i zyskaj okazje do zakupu ubrań i akcesoriów z recyklingu w rozsądnych cenach. Dowiedz się, jak wykorzystać ubrania znajdujące się w Twojej szafie, daj im drugie życie, zdobądź wyjątkowe dodatki i stwórz niepowtarzalne stylizacje. Przejdź metamorfozę, skorzystaj z porad stylistów lub wzbogać swoja garderobę o niesamowite akcesoria. Pokaż siebie!

#mamswójstyl #jestemsobą #kupujeświadomie #kochammodę #jestemeko #wspierampolskiemarki

Co nas wyróżnia? Podczas Fashion Market Square spotkasz wystawców oferujących produkty zaczerpnięte z subkultur. Zyskaj okazję do zdobycia autorskich, niepowtarzalnych kolekcji!

Podczas targów znajdziesz także coś dla smaku, czyli zlot najlepszych food truck’ów.

our FASHION

Wierzymy, że „polskie znaczy dobre”, dlatego podczas Fashion Market Square wybieramy krajowe marki – our Fashion. W czasie wydarzenia zaprezentują się młodzi polscy projektanci mody damskiej i męskiej. To jedna z niewielu okazji, by zobaczyć, jak nad Wisłą i Odrą rozwija się branża.


Stawianie na to, co rodzime, to jeden z najważniejszych trendów na polskiej scenie modowej. Według raportu KPMG, blisko połowa konsumentów jest w stanie zapłacić do 10 procent więcej za produkt, jeśli został on wyprodukowany w Polsce. Zachęcamy więc do zapoznania się z oryginalnością krojów, dopracowanymi detalami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które proponują polscy projektanci. Wspierajmy razem krajowy biznes!


eco MARKET

Według badań przemysł modowy odpowiada za 92 miliony ton odpadów składowanych na wysypiskach w każdym roku. Do wyprodukowania jednej koszulki potrzeba około 2700 litrów wody, czyli tyle, ile przeciętny człowiek wypija w 1350 dni. Jeśli do tego doliczyć szkodliwe dla środowiska chemikalia potrzebne do produkcji przeważającej większości odzieży, okazuje się, że przemysł ten jest drugim najbardziej szkodliwym dla środowiska zaraz po paliwowym.


Moda musiała znaleźć na to odpowiedź, a my nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. Podczas Fashion Market Square w eco Markecie przedstawimy twórców wegańskiej odzieży oraz obuwia. Powiemy także, jak wykonać ubrania oraz akcesoria z recyclingu tak, by dać produktom nowe życie. Dowiedzcie się, jak kupować odpowiedzialnie i świadomie!


art SQUARE

Fashion Market Square to także okazja do bycia bliżej sztuki. Podczas wydarzenia odbędą się wystawa fotograficzna oraz aukcja charytatywna. W tej drugiej będzie mógł wziąć udział każdy uczestnik eventu. Prace tworzone przez lokalnych twórców licytowane będą na rzecz młodych, polskich artystów.


Zaplanowano również spotkania z blogerami i influencerami (między innymi z Pauliną Błędowską, Natalią Krzyszkowską, Martyną Gostkowską, Martą Kozakiewicz czy Wiktorią Rolkowską), które dodatkowo umilą koncerty na żywo, after party (zapraszamy do SNU) oraz zlot food trucków.


Luźna atmosfera i wyjątkowy klimat z pewnością przysłużą się nawiązywaniu nowych relacji i rozmowom nie tylko na tematy związane ze sztuką. Takiego art Square nie znajdziecie nigdzie indziej!


 


Dołącz

do naszych wystawców już teraz!