INDOOR MARKET WROCŁAW

Poznaj nas

Indoor Market Wrocław

17-18 października, w drugiej połowie roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędą się targi Fashion Market Square.
Podczas wydarzenia poznasz trendy i najnowsze kolekcje mody damskiej, męskiej, biżuterii oraz akcesoriów. Spotkasz polskich projektantów i zapoznaj się z filozofią ulubionej marki. Weźmiesz udział w atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu zastosowania ekologicznych rozwiązań w modzie.

Wśród wystawców nie zabraknie znanych i lubianych marek modowych z całej Polski, producentów i sprzedawców biżuterii, akcesoriów i kosmetyków. Odkryj młodych projektantów, prezentujących wysoką jakość materiałów, oryginalność krojów, niezwykle dopracowane detale oraz innowacyjne rozwiązania.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Lokalizacja

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Wrocław to miasto przyjazne studentom i artystom, tętniące życiem, różnorodne kulturowo i uwielbiane przez turystów. Liczne wydarzenia kulturalne i modowe, koncerty, imprezy, warsztaty oraz pokazy sprawiają, że każdy dzień rodzi nowe perspektywy.

Wrocławskie Centrum Kongresowe wchodzi w skład ogromnego kompleksu Hali Stulecia Wrocław i mieści się przy ul. Wystawowej 1.

Sala wielofunkcyjna we Wrocławskim Centrum Kongresowym jest przeszkloną, wyjątkową przestrzenią. Usytuowana jest na przeciwległym końcu obiektu do audytorium i ma podobną kubaturę. Z okien roztacza się widok na zabytkową pergolę, Wrocławską Fontannę Multimedialną oraz najstarszy we Wrocławiu Park Szczytnicki.

 

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ