Fashion Market Square bezpiecznym wydarzeniem Czytaj więcej
INDOOR MARKET WROCŁAW

Poznaj nas

Indoor Market Wrocław

17-18 października, w drugiej połowie roku we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędą się targi Fashion Market Square.
Podczas wydarzenia poznasz trendy i najnowsze kolekcje mody damskiej, męskiej, biżuterii oraz akcesoriów. Spotkasz polskich projektantów i zapoznaj się z filozofią ulubionej marki. Weźmiesz udział w atrakcyjnych wydarzeniach towarzyszących oraz zdobędziesz wiedzę z zakresu zastosowania ekologicznych rozwiązań w modzie.

Wśród wystawców nie zabraknie znanych i lubianych marek modowych z całej Polski, producentów i sprzedawców biżuterii, akcesoriów i kosmetyków. Odkryj młodych projektantów, prezentujących wysoką jakość materiałów, oryginalność krojów, niezwykle dopracowane detale oraz innowacyjne rozwiązania.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Lokalizacja

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Wrocław to miasto przyjazne studentom i artystom, tętniące życiem, różnorodne kulturowo i uwielbiane przez turystów. Liczne wydarzenia kulturalne i modowe, koncerty, imprezy, warsztaty oraz pokazy sprawiają, że każdy dzień rodzi nowe perspektywy.

Wrocławskie Centrum Kongresowe wchodzi w skład ogromnego kompleksu Hali Stulecia Wrocław i mieści się przy ul. Wystawowej 1.

Sala wielofunkcyjna we Wrocławskim Centrum Kongresowym jest przeszkloną, wyjątkową przestrzenią. Usytuowana jest na przeciwległym końcu obiektu do audytorium i ma podobną kubaturę. Z okien roztacza się widok na zabytkową pergolę, Wrocławską Fontannę Multimedialną oraz najstarszy we Wrocławiu Park Szczytnicki.

 

our FASHION

Wierzymy, że „polskie znaczy dobre”, dlatego podczas Fashion Market Square wybieramy krajowe marki – our Fashion. W czasie wydarzenia zaprezentują się młodzi polscy projektanci mody damskiej i męskiej. To jedna z niewielu okazji, by zobaczyć, jak nad Wisłą i Odrą rozwija się branża.


Stawianie na to, co rodzime, to jeden z najważniejszych trendów na polskiej scenie modowej. Według raportu KPMG, blisko połowa konsumentów jest w stanie zapłacić do 10 procent więcej za produkt, jeśli został on wyprodukowany w Polsce. Zachęcamy więc do zapoznania się z oryginalnością krojów, dopracowanymi detalami i innowacyjnymi rozwiązaniami, które proponują polscy projektanci. Wspierajmy razem krajowy biznes!


eco MARKET

Według badań przemysł modowy odpowiada za 92 miliony ton odpadów składowanych na wysypiskach w każdym roku. Do wyprodukowania jednej koszulki potrzeba około 2700 litrów wody, czyli tyle, ile przeciętny człowiek wypija w 1350 dni. Jeśli do tego doliczyć szkodliwe dla środowiska chemikalia potrzebne do produkcji przeważającej większości odzieży, okazuje się, że przemysł ten jest drugim najbardziej szkodliwym dla środowiska zaraz po paliwowym.


Moda musiała znaleźć na to odpowiedź, a my nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. Podczas Fashion Market Square w eco Markecie przedstawimy twórców wegańskiej odzieży oraz obuwia. Powiemy także, jak wykonać ubrania oraz akcesoria z recyclingu tak, by dać produktom nowe życie. Dowiedzcie się, jak kupować odpowiedzialnie i świadomie!


art SQUARE

Fashion Market Square to także okazja do bycia bliżej sztuki. Podczas wydarzenia odbędą się wystawa fotograficzna Wiktorii Mikoda „Zodiak Alt Story” oraz aukcja charytatywna. W tej drugiej będzie mógł wziąć udział każdy uczestnik eventu. Prace tworzone przez lokalnych twórców licytowane będą na rzecz młodych, polskich artystów.


Zaplanowano również spotkania z blogerami i influencerami (między innymi z Anną Nowak-Krzywańską, Pauliną Błędowską, Natalią Krzyszkowską, Wiktorią Hoffman, Agnieszką Skoczyńską czy Gabriellą Ratajczak), które dodatkowo umilą koncerty na żywo, after party (po evencie zapraszamy do Cherry Club) oraz zlot food trucków.


Luźna atmosfera i wyjątkowy klimat z pewnością przysłużą się nawiązywaniu nowych relacji i rozmowom nie tylko na tematy związane ze sztuką. Takiego art Square nie znajdziecie nigdzie indziej!


Wystawa:


Wiktoria Mikoda – „Zodiak Alt Story” 


After Party:


Cherry ClubDołącz do nas!

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ