Grudniowa edcyja wydarzenia Fashion Market Square przełożona na 20-21.03.2021. CZYTAJ WIĘCEJ...

Konkurs ECO ENERGIA W MODZIE

Dodaj pliki (minimum 3 zdjęcia z kolekcji, prosimy o wgranie pliku skompresowanego):

OPIS KONKURSU

Łączymy ze sobą dwa światy – ekologię i pozytywny, energetyczny przekaz. Baw się kolorami, a także recyclingiem i zaproponuj kreację, która pokaże, że moda z odzysku może się wyróżnić! Nie bój się formy i postaw na kreatywność! W tych pandemicznych czasach każdy potrzebuje trochę energii. Przekaż ją innym przez swój projekt!

TRZY ETAPY KONKURSU

Etap 1 – przesłanie zdjęć dotychczasowych kolekcji projektanta (najlepiej w tematyce eco). Ten etap zakończony zostanie na mocy wyników głosowania publiczności na najlepszą kolekcję na stronie internetowej fashionmarketsquare.pl

Etap 2 – przesłanie projektu konkursowego, który obrazować będzie hasło „eco energia w modzie”. Zakończony zostanie na mocy wyników głosowania publiczności na najlepszy projekt na stronie internetowej fashionmarketsquare.pl

Etap 3 – prezentacja kreacji podczas Fashion Market Square we Wrocławiu. Zwycięzcę konkursu wyłoni jury złożone z doświadczonych modowych ekspertów

Terminy

8 - 22 stycznia 2021
NADSYŁANIE ZGŁOSZEŃ

Wypełnij formularz powyżej, napisz kilka zdań o swoim doświadczeniu oraz planach związanych z modą. Do formularza załącz min. 3 zdjęcia kolekcji.

25 stycznia - 8 lutego 2021
GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI I ETAP

Wyłonienie 10 uczestników przechodzących do kolejnego etapu zostanie dokonane przez powszechne głosowanie publiczności na stronie internetowej. Aby wziąć udział w głosowaniu kliknij GŁOSUJ pod zdjęciem wybranego uczestnika.

9 - 20 lutego 2021
NADSYŁANIE PROJEKTÓW KONKURSOWYCH

10 uczestników zakwalifikowanych przesyła projekt konkursowy, który obrazować będzie hasło ECO ENERGIA W MODZIE.

22 - 28 lutego 2021
GŁOSOWANIE PUBLICZNOŚCI II ETAP

Wyłonienie 6 finalistów poprzez powszechne głosowanie publiczności na stronie. Aby wziąć udział w głosowaniu kliknij GŁOSUJ pod zdjęciem wybranego uczestnika.

20 marca 2021
WIELKI FINAŁ

Podczas targów Fashion Market Square Finaliści przedstawią gotowe kreacji konkursowe. Przedstawienie kreacji odbędzie się na Scenie Głównej targów. Jury wyłoni zwycięzce konkursu ECO ENERGIA W MODZIE.

JURY

Redaktor naczelna oraz wydawca jednego z najstarszych tytułów modowych na polskim rynku wydawniczym – Fashion Magazine oraz serwisu fashionpost.pl.

Odpowiada za strategię rozwoju oraz linię wydawniczą magazynu i serwisu internetowego. Kieruje pracą redakcji od strony merytorycznej i artystycznej.

Marzena Singh
Fashion Magazine
fashionpost.pl

Marketing i PR Manager w Grupie Domodi. Odpowiada za strategie wizerunkowe platform Domodi oraz Allani.

Od blisko dekady związana z marketingiem i public relations, przede wszystkim, w branży fashion, beauty oraz home decor. Ekspert z obszarów marketingu, brandingu, komunikacji i budowania strategii.

Martyna Głowińska
Grupa Domodi

Od roku 1987 jest związana z Wydziałem Architektury Wnętrz i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.
W roku 2011 wykonywała obowiązki Prodziekana, a w kadencjach 2012- 2016 i 2016-2020 pełniła funkcję Dziekana Wydziału Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii.

prof. Urszula Smaza-Gralak
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im E. Gepperta we Wrocławiu na kierunku Rzeźba.

​Od 2018 roku pracownik akademicki na stanowisku asystenta prof. Urszuli Smazy- Gralak w pracowni Projektowania Ubioru Kreacyjnego, wydział Architektury Wnętrz, Scenografii i Wzornictwa, kierunek Scenografia na ASP we Wrocławiu.

Marianna Lisiecka-Syska
Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu

NAGRODY

I MIEJSCE
  • Nagroda pieniężna
  • Stoisko 8m2 wraz ze świadczeniami marketingowymi na kolejną edycję Fashion Market Square
  • Artykuł o projektancie na łamach Fashion Magazine
  • Artykuł o Projektancie na portalu fashionpost.pl
  • Wywiad z Projektantem, który zostanie opublikowany na stronie Fashion Market Square oraz w social media Fashion Market Square
  • Promocja na łamach magazynu „Clue” Grupy Domodi
  • Statuetka
  • Paczka nagród rzeczowych ufundowanych przez Partnerów Konkursu

REGULAMIN

Zapoznaj się z regulaminem konkursu
Regulamin

PARTNERZY KONKURSU