Fashion Market Square bezpiecznym wydarzeniem Czytaj więcej

O targach

Zachwycające i zupełnie świeże wydarzenie na modowej mapie Polski!

Fashion Market Square to ulubione marki, nowi projektanci, atrakcyjne wydarzenia towarzyszące, niezapomniane doświadczenia i wyjątkowe lokalizacje!

Już teraz zapraszamy wielbicieli mody, poszukiwaczy stylowych inspiracji, pasjonatów wizażu, łowców okazji, a także osoby zainteresowane ekologicznymi rozwiązaniami do udziału w Fashion Market Square. Targi odbędą się w drugiej połowie roku we Wrocławiu, kulturalnym sercu Polski, krainie stu mostów, mieście spotkań, studentów i artystów.

Poznaj trendy i najnowsze kolekcje mody damskiej, męskiej, biżuterii oraz akcesoriów. Spotkaj polskich projektantów i zapoznaj się z filozofią ulubionej marki. Skorzystaj z porad stylistów i skompletuj swoją garderobę. Odśwież swój styl!

Korzyści z uczestnictwa

Ponad 150 marek
Skorzystaj z porad stylistów
Poznaj najnowsze trendy
Spotkaj polskich projektantów
Weź udział w wyjątkowych wydarzeniach towarzyszących
Skorzystaj ze specjalnych ofert

our FASHION

Polskie marki, młodzi projektanci mody damskiej i męskiej z całej Polski, wysoka jakość materiałów, oryginalność krojów, niezwykle dopracowane detale, innowacyjne rozwiązania, prezentacja najnowszych trendów.


eco MARKET

Strefa eco: wegańska odzież oraz obuwie, ubrania i akcesoria z recyklingu. Dowiedz się, jak kupować odpowiedzialnie i świadomie!


art SQUARE

Wystawa fotograficzna oraz aukcja charytatywna na rzecz młodych, miejscowych artystów, w której będą licytowane prace stworzone przez lokalnych twórców na żywo podczas targów. Spotkania z blogerami i influencerami, występy Dj-ów oraz coś dla smaku, czyli zlot food truck’ów. A to wszystko w niepowtarzanym lifestylowym klimacie!


Dołącz do nas!

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ