O targach

Zachwycające i zupełnie świeże wydarzenie na modowej mapie Polski!

Fashion Market Square to ulubione marki, nowi projektanci, atrakcyjne wydarzenia towarzyszące, niezapomniane doświadczenia i wyjątkowe lokalizacje!

Już teraz zapraszamy wielbicieli mody, poszukiwaczy stylowych inspiracji, pasjonatów wizażu, łowców okazji, a także osoby zainteresowane ekologicznymi rozwiązaniami do udziału w Fashion Market Square. Targi odbędą się w drugiej połowie roku we Wrocławiu, kulturalnym sercu Polski, krainie stu mostów, mieście spotkań, studentów i artystów.

Poznaj trendy i najnowsze kolekcje mody damskiej, męskiej, biżuterii oraz akcesoriów. Spotkaj polskich projektantów i zapoznaj się z filozofią ulubionej marki. Skorzystaj z porad stylistów i skompletuj swoją garderobę. Odśwież swój styl!

Korzyści z uczestnictwa

Ponad 150 marek
Skorzystaj z porad stylistów
Poznaj najnowsze trendy
Spotkaj polskich projektantów
Weź udział w wyjątkowych wydarzeniach towarzyszących
Skorzystaj ze specjalnych ofert

our FASHION

Stawiamy na to, co polskie. Nie boimy się powiedzieć, że krajowa scena modowa jest jedną z najoryginalniejszych na świecie. U nas tworzą wszyscy – zarówno wielkie marki, jak i rzemieślnicy, którzy styl wypracowywali własnymi rękami przez wiele lat.


Chcemy pokazać Wam ich pasję i dać szansę do wsparcia krajowego fashion. Często mówi się, że cudze się chwali, a swego nie zna. Z nami zdobędziesz kompendium wiedzy na temat sznytu, filozofii i twórców danych marek, a także poznasz oryginalną ofertę każdego brandu!


eco MARKET

Moda powinna żyć zgodnie z matką-Ziemią! Wiemy, że sektor fashion odpowiada za dużą część zanieczyszczenia planety. Dlatego właśnie chcemy pokazać Wam projektantów, dla których ważne jest bycie eko i tworzenie zgodnie z naturą! Wśród nich znajdziecie mistrzów biżuterii, galanterii czy też szycia, którzy na dobre zmienią Wasze garderoby! Zobaczcie, jak kupować odpowiedzialnie i świadomie!


art SQUARE

Wystawa fotograficzna oraz aukcja charytatywna na rzecz młodych, miejscowych artystów, w której będą licytowane prace stworzone przez lokalnych twórców na żywo podczas targów. Spotkania z blogerami i influencerami, występy Dj-ów oraz coś dla smaku, czyli zlot food truck’ów. A to wszystko w niepowtarzanym lifestylowym klimacie!


Dołącz do nas!

ZOSTAŃ WYSTAWCĄ